Robin van Persie ziet verbeterpunt in aanloop naar duel met fysiek Fortuna
Datum: 31-01-2025  Bron: sc-heerenveen.nl
Zaterdagavond om 20.00 uur komt Fortuna Sittard op bezoek in het Abe Lenstra stadion. Robin van Persie zag zijn ploeg in de laatste twee competitiewedstrijden niet tot scoren komen, waardoor de focus deze week op de training iets meer lag op afronden.

"Ik ben blij met de trainingen, het was een goede week", zegt de trainer. "Ik geloof erin dat je zo speelt als je traint. We hebben hard gewerkt en extra gefocust op het afwerken. Buiten de twee wedstrijden met NAC om is het ons niet vaker gelukt om meer dan twee doelpunten te maken in een competitiewedstrijd. Dat moeten we echt verbeteren. Als je meer kansen creëert, is de kans ook groter dat je vaker scoort. Daarnaast zijn meer kansen ook leuker voor de fans. Zij moeten het gevoel hebben dat er ieder moment een doelpunt kan vallen."

Zaterdag kan Van Persie niet beschikken over Ion Nicolaescu en Jacob Trenskow, die gedeeld topscorer zijn met vijf Eredivisietreffers. "Ion heeft de afgelopen periode rust gehad. Het gaat de goede kant op. Hij is even in Moldavië geweest, maar inmiddels weer terug. Jacob kreeg afgelopen weekend een tik en heeft daar last van. Hoe we dat gaan opvangen? Dat houd ik nog even voor me."

Ook Denzel Hall, Luuk Brouwers en Pawel Bochniewicz ontbreken tegen Fortuna, dat volgens de trainer een lastige tegenstander is. "Hun speelwijze is heel direct en fysiek, met vroege voorzetten. Wij moeten slim zijn met de corners en vrije trappen die we weggegeven."
NUjij MSN Reporter Twitter Facebook Google Bookmark
Gerelateerd nieuws.
Scorende Smans en debutant Gürbüz balen van puntverlies: Zuur gevoel
Hopland blij met definitieve transfer: Was mijn doel sinds ik hier kwam
Nikolai Hopland tekent tot medio 2028 bij sc Heerenveen
sc Heerenveen raakt mooie reeks kwijt tegen FC Groningen: Ik baal echt
Robin van Persie blikt vooruit: Kan een leuke wedstrijd worden

Volgende wedstrijd

SC Heerenveen  VS  FC Twente

Meer info

Stand
Pos.  
Club
W  
P
1.  
Ajax
27  
66
2.  
PSV Eindhoven
26  
61
3.  
Feyenoord
27  
55
4.  
FC Twente
27  
54
5.  
AZ Alkmaar
26  
51
6.  
Vitesse
25  
41
7.  
FC Utrecht
27  
40
8.  
FC Groningen
27  
36
9.  
Cambuur
27  
33
10.  
NEC Nijmegen
27  
32
11.  
SC Heerenveen
27  
30
12.  
Go Ahead Eagles
27  
30
13.  
Heracles
27  
27
14.  
RKC Waalwijk
26  
24
15.  
Fortuna Sittard
25  
22
16.  
Willem II
26  
22
17.  
Sparta Rotterdam
25  
21
18.  
PEC Zwolle
27  
20